PETR KADLUBIEC - VÝŠKOVÉ A STUDNÁŘSKÉ PRÁCE

www.vyskyhloubky.cz

VÝŠKOVÉ PRÁCE


KDO CHCE NAJDE ZPŮSOB, KDO NECHCE HLEDÁ VÝMLUVY!

Jeden z našich hlavních pilířů naší činnosti jsou výškové práce prováděné pomocí horolezecké techniky. Jde především o zajištění poměrně širokého spektra prací a řemesel ze stavebnictví na těžko dostupných místech ve výškách a nad volnou hloubkou.Naši výškoví pracovníci ovládají nejen techniku práce ve výškách - tedy jak se spustit pomocí horolezecké techniky na místo provedení výškové práce (např. mytí oken), ale jsou i kvalifikovaní řemeslníci příslušného řemesla nebo činnosti.

KDY JE VHODNÉ SI NÁS OBJEDNAT?
Výškové práce a práce nad volnou hloubkou jsou prováděny v extrémně nebezpečném prostředí, kde není možný přístup jakékoliv jiné techniky nebo by náklady na technické zajištění pracíbyly neúměrné.
Převážně se jedná o čištění okapů, opravy balkónů, nátěry domů, odstranění sněhových převisů a rampouchů, klempířské opravy. Vysoké nároky na zkušenosti a praxi vyžadují např. opravy komínů, číštění sil, sanace betonových povrchů, sanace omítek, kácení stromů nad vedením elektrického napětí apod.

Častými zakázkami jsou práce na odstraňování poškozených plášťů budov a škod způsobenými přírodními živly.

DŘÍV NEŽ K TOMU DOJDE...
99% klientů nás poptává až ve chvíli kdy vzniknou firmám rizika dalšího poškození (např. pádu předmětem, vyvrácením stromu, ohrožení na zdraví...) a pouze 1% klientů poptává prevenci před tímto nebezpečím.
Naše firma celoročně úzce spolupracuje s odborníky v oblasti BOZP a působí také v oblasti prevence rizik na majetku a zdraví.

Kontaktní informace

Kadlubiec Petr
Jablunkovská 476
Třinec 6
IČ: 68171498
tel.č. 777 210 310
e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Pobočka

Skalice u Frýdku - Místku
tel.č. 777 210 310
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

(C) Petr Kadlubiec 2011
WEB - Tomáš Janeček