PETR KADLUBIEC - VÝŠKOVÉ A STUDNÁŘSKÉ PRÁCE

www.vyskyhloubky.cz

STUDNÁŘSKÉ PRÁCE


Nepodceňujte rizika!
Nebezpečí u studnářských prací jsou kromě pádu z výšky také zhroucení skládaných kamenných stěn a v neposlední řadě výskyt plynů, zejména CO, který může již po krátké době být smrtelný!

Čištění studní

Čištění studní provádíme běžně do hloubky 24 m, požadavky jsou napojení na el.energii do 8m 220V, u hlubších pak 380 V. Pro stavby a chaty disponujeme generátory el.energie. Pro hlubší studny, jímky, nádrže Vás navštívíme a dohdoneme vhodné řešení.

Všeobecné čištění se skládá z vyčerpání vody ze studny do našich nádob, ze kterých používáme vodu pro otrýskání stěn vodním paprskem, dále vybrání usazeného kalu ze dna studny, provedení údržby jako je spárování skruží, výměna sacího koše atp. Na závěr čištění je desinfekce stěn a vody, instalace nového filtračního dna a čerpání vody do čista.

Samozřejmostí na závěr jsou rady jak si studnu udržet jako skutečný zdroj pitné vody. Zajistíme také rozbor vody u certifikovaných laboratoří.

Speciální čerpání kapalin

Speciální čerpání kapalin a tekutin zajišťujeme vzduchovými čerpadly, kde předejdeme rizikům těkavých látek, kontaktu s el. proudem apod.
Tímto čerpáním jsme schopni čerpat kapaliny do hloubky 50 m.

Vložkování kamenných kopaných studní
Vložkování kamenných kopaných studní tenkostěnnými armovanými betonovými skružemi. Mezi výhody bezesporu patří zabránění vtoku povrchových vod a čeření kalu, zamezení případnému zhroucení stěn, menší náročnost na údržbu studny.

Kontaktní informace

Kadlubiec Petr
Jablunkovská 476
Třinec 6
IČ: 68171498
tel.č. 777 210 310
e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Pobočka

Skalice u Frýdku - Místku
tel.č. 777 210 310
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

(C) Petr Kadlubiec 2011
WEB - Tomáš Janeček